جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59801
  تاریخ انتشار : 31 شهریور 1393 15:47
  تعداد بازدید : 583

  سخنگوی دستگاه قضا در نشست خبری:

  خانواده ها مراقب کلاهبرداران باشند

  سخنگوی دستگاه قضا گفت: خانواده ها مراقب افراد کلاهبردار باشند زیرا هیچ کس از طرف قوه قضاییه در خیابان یا جلوی در خانه با شما قرار نمی گذارد.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ادامه داد: طی چند روز گذشته چند حکم اعدام به صورت علنی انجام شد که 2 نفر در همدان، 3 نفر در پارس و 1 نفر در قم بود این افراد جرائم متعددی داشتند سرقت مسلحانه، سرقت همراه با آزاد عده ای تجاوز به عنف و بعضی از آنها آدم ربایی می کردند. 

  سخنگوی دستگاه قضا ادامه داد: فردی که در قم اعدام شد در خرید و فروش 900 کیلو تریاک دست داشت و این فرد سال ها فردی را به جای خود معرفی کرده بود و وی تحت تعقیب بود اما ما موضوع را متوجه شدیم و رسیدگی کردیم. 

  معاون اول دستگاه قضا تصریح کرد: قوه قضاییه از اعدام شدن این افراد خوشحال نیست اما اگر آنها محاکمه نشوند جامعه به فساد کشیده خواهد شد.

  دادستان اسبق کل کشور با بیان اینکه هفته پیش فردی که تحت عنوان ارتباط با دستگاه قضا افراد را اغفال می کرد دستگیر شد افرادی که تحت عناوین مختلف مانند قاضی، وکیل و ... خود را از طرف قوه قضاییه معرفی و با جوانان ارتباط برقرار می کنند.

  حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای تأکید کرد: خانواده ها مراقب این افراد کلاهبردار باشند زیرا هیچ کس از طرف قوه قضاییه در خیابان یا جلوی در خانه با شما قرار نمی گذارد این افراد هم برای خانواده ها مشکل ایجاد می کنند و هم قوه قضاییه را بدنام می کنند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22