جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59922
  تاریخ انتشار : 1 مهر 1393 15:54
  تعداد بازدید : 583

  همکاری ستاددیه و بانک پارسیان برای آزادی زندانیان

  مدیرعامل بانک پارسیان با حضور در جلسه اخیر هئیت مدیره ستاددیه کشور بر ارتقاء سطح همکاری در راستای آزادی حداکثری زندانیان جرائم غیرعمد تأکید کرد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاددیه کشور، در این جلسه سیداسدالله جولایی، مدیرعامل ستاددیه کشور ضمن تقدیر از خدمات خالصانه مدیرعامل بانک پارسیان در جهت پیشبرد اهداف این نهاد مردمی گفت: پرچمداری و حمایت های صادقانه آقای دکتر که از جمله مدیران خوش نام و پیشرو در صنعت بانکداری کشور نیز هستند به خصوص آن زمانی که در سمت مدیرعامل بانک ملت حضور داشتند، در خصوص عملی کردن قانون بودجه سال 85 هیچ گاه از حافظه تاریخی خادمان این ستاد پاک نخواهد شد.

  وی با تشریح اهمیت این خدمت فراموش نشدنی افزود: پیش قدم شدن مدیرعامل وقت بانک ملت در بین بانک های عامل منشاء خیرات و برکات بسیاری شد که نتیجه آن را در آزادی تعداد قابل توجهی از زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری مشاهده نمود.

  مدیرعامل بانک پارسیان نیز با اشاره به اینکه مدت کوتاهی است که در این سنگرخدمتی حضور دارم، اظهار داشت: نه برای مقاصد اقتصادی و اعتباری، بلکه به جهت منافع معنوی همچنان از انجام اقدامات مشترک مردمی نیز در بانک پارسیان نیز استقبال خواهیم کرد.

  دیواندری با برشماری برخی از ظرفیت های موجود در بانک متبوع گفت: غالب مشتریان غیرشرکتی و حقیقی این بانک افرادی با موقعیت مالی متوسط به بالا هستند که این پتانسیل قطعا در برنامه های مشترک فی مابین بیش از سایر بانک ها نمود خواهد داشت که این جنبه را هم بایستی غیر از همکاری متقابل بانک با ستاد در نظر گرفت.

  سیدمرتضی بختیاری عضو هیئت امناء ستاددیه کشور نیز در سخنانی با اشاره به تأکید اعضای موسس ستاددیه بر حفظ مردمی بودن و غیراقتصادی شدن این مجموعه گفت: همچنان که آقای دکتردیواندری نیز از نزدیک به این مهم واقف هستند، اما با رعایت اصول و خطوط یادشده از همکاری با بانک پارسیان، استقبال می کنیم.

  وی با تشریح عملکرد ستاددیه، تصریح کرد: از بدو تأسیس این نهاد تا کنون که افتخار داشته بیش از 85 هزار زندانی نیازمند و آبرومند را از زندانهای کشور آزاد نماید، همچنان اقدامات این ستاد بر مردمی بودن آن اصرار داشته و تلاش اساسی ما نیز حول حفظ همین جنبه مردمی و غیرتشریفاتی آن بوده و خواهد بود.

  در پایان علی اکبر یساقی، عضو هیئت امناء و نایب رئیس هیت مدیره ستاددیه کشور نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل بانک پارسیان، اظهار داشت: قطعا این تعامل و این دیدار صمیمی در همکاری آینده نیز اثرگذار بوده و خیر آن در قالب بهره مندی از منابع قرض الحسنه این بانک، به زودی متوجه عموم مراجعین و مددجویان تحت پوشش این ستاد قرار خواهد گرفت.

  یساقی ضمن بیان اینکه تا کنون ستاددیه کشور همکاری مشترکی با هیچ یک از بانکهای خصوصی کشور نداشته است، افزود: با حضور آقای دیواندری در بانک پارسیان امید است باب جدید همکاری میان ستاد و بانک پارسیان گشوده شده و این اقدام الگویی مناسب جهت همکاری ما در این حوزه نیز باشد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
15