جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60008
  تاریخ انتشار : 2 مهر 1393 14:53
  تعداد بازدید : 601

  رسوایی زندان نیویورک ادامه دارد

  عدم ثبت آمار درگیری در یکی از زندان های شهر نیویورک توسط مقامات ارشد این زندان به یکی از رسوایی های بزرگ در سیستم قضایی آمریکا تبدیل شده است.

   به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از نیویورک تایمز، یکی از تحقیقات اداره دادگستری آمریکا ماه گذشته از وجود یک سلول وحشت در زندان ریکرز آیلند واقع در نیویورک خبرداد. همین مسئله برای اثبات وجود فساد و وحشیگری در سیستم زندان شهر کافی بود، اما اکنون مشخص شده است اداره عفو در گزارش مربوط به سال ۲۰۱۲ اعمال نفوذ کرده که در آن تنزل رتبه دو مقام به دلیل عدم انجام وظیفه خود در نظارت بر زندان پیشنهاد شده بود.

  طبق این گزارش اطلاعات مربوط به ثبت صدها درگیری در زندان مفقود شده بود که در آمارها اشاره ای به آنها نشده بود. بر اساس این گزارش ویلیام کلمونس، رئیس زندان و تورهان گوموسدر، معاون وی از مسئولیت خود برای گزارش درگیری های زندان شانه خالی کرده و زمانی که ماموران زندان برای بهتر جلوه دادن شرایط اطلاعات نادرستی را در آمار وارد می کردند، به این مسئله بی توجه بودند.

  البته مسئله تنها به اینجا ختم نشد و طبق گزارش منتشر شده در روزنامه تایمز جوزف پونته، که از سوی شهردار نیویورک به عنوان کمیساریای اصلاح انتخاب شده بود به هر دو نفر پیشنهاد پستی در یک زندان بزرگتر ارائه کرده بود. این اقدام وی با وجود توصیه اداره بازرسی صورت گرفت که مخالف این پیشنهاد بود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
14