جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72305
  تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 9:41
  تعداد بازدید : 426

  رئیس سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد

  کاهش 32 درصدی پرونده های وارده صنفی در سال گذشته

  رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از کاهش 32 درصدی پرونده های وارده صنفی در سال گذشته خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، علی مژدهی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشستی با کارمندان ستادی این سازمان ضمن تبریک سال جدید گفت: قطعا دولت و ملت، همدلی و همزبانی عنوانی است که رهبری برای این سال انتخاب کرده اند و هرچه نزدیکی بین قلوب ملت و دولت ایجاد شود قطعا تلاش در جنبه های مختلف بیشتر خواهد شد.

  وی افزود: در سالی که گذشت علیرغم کاستی ها همکاران تلاش های خوبی انجام دادند؛ به عنوان مثال در مورد طرح نوروزی خیلی از مردم و مسئولان تشکر می کنند و البته توصیه هایی هم داشتند.

  مژدهی با اشاره به اینکه در سال گذشته پرونده های وارده صنفی با کاهش 32 درصدی روبه رو بوده است، گفت: همکاران ما باید با برنامه ریزی و سازماندهی نظارت بیشتری داشته باشند تا در پایان سال شاهد حضور پررنگی از سازمان تعزیرات حکومتی همچون ایام نوروز باشیم و امیدواریم فضای بازار فضای بی دغدغه ای با تخلفات کم تر باشد و قیمت ها هم قیمت هایی باشد که مردم از رفاه نسبی برخوردار باشند.

  همچنین در پایان این دیدار سالن ورزشی سازمان تعزیرات حکومتی که به وسایل جدید ورزشی تجهیز شه است توسط دکتر مژدهی افتتاح شد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
63