جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72306
  تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 9:43
  تعداد بازدید : 512

  رئیس کل دادگستری استان گیلان خبر داد

  رسیدگی به بیش از 450 هزار پرونده در سال 93

  رئیس کل دادگستری استان گیلان از رسیدگی به 450 هزار پرونده در سال 93 خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، احمد سیاوش پور با اشاره به منویات نوروزی مقام معظم رهبری و شعار نامگذاری شده سال 1394، همدلی و همزبانی را در پیام نوروزی رهبر انقلاب را بهترین سرلوحه برای رشد و شکوفایی کشور دانست و تاکید کرد: دوست داشتن و محبت به مردم و درک همنوعان ممدوح و پسندیده است و باید اجر زحمات و تلاشهای خود را با حسن خلق، برخورد نیکو و دوست داشتن مردم مضاعف نماییم.

  وی مهمترین شعار دستگاه قضایی را تقوا، عدالت و غلبه بر نفس دانست و داشتن قلبی سالم و سلیم و رعایت نظم در کار را به عنوان یکی از اصول کار فردی و اجتماعی برشمرد.

  سیاوش پور با اشاره به فرمایشات معصومین (ع)، کار بدون منت و باکیفیت را مورد رضای خداوند دانست که خیر و برکات فراوانی را در دنیا و آخرت خواهد داشت.

  رئیس کل دادگستری استان با تصریح بر اینکه در سال 93 با کوشش های بی دریغ کارکنان دستگاه قضایی در استان به اغلب اهدافمان نائل شده ایم افزود: 456 هزار و 995 پرونده در سال 93 مورد رسیدگی قرار گرفته است.

  سیاوش پور در ادامه ابراز امیدواری کرد که در سال 94 با برنامه ریزی هدفمند و کار بیشتر پرونده ها با کیفیت بهتری رسیدگی شوند.

  وی در پایان با اشاره به مسائل اخیر سیاسی، عزتمندی و اقتدار نظام اسلامی را مرهون جانفشانی شهدا، رهبری امام راحل، تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فداکاری مردم در این 37 سال دانست.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
73