جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72313
  تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 10:30
  تعداد بازدید : 535

  دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین:

  پیگیری آزادی و حقوق انسانی وظیفه دینی و عقلی ما است

  دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با تاکید بر اینکه پیگیری حقوق انسانی وظیفه دینی و عقلی همه است، خطاب به مردم کشورش گفت که به صلح آمیز بودن فعالیت هایشان در پیگیری این حقوق پایبند باشند.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای از محل زندانش اعلام کرد که پیگیری حقوق انسانی، آزادی و سایر حقوق، وظیفه دینی و عقلی همه است.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت الوفاق، شیخ علی سلمان در این بیانیه تاکید کرد که پیگیری حقوق انسانی، آزادی و حقوق مشروع و ضروری وظیفه ای است که دین و عقل و وجدان انسانی آن را ایجاب و حقوق بشر بین المللی آن را تایید می کند.
  وی افزود: من به رضایت پروردگار در تلاشم برای تحقق خواسته های مشروع و انسانی ملت بحرین بسیار خشنود هستم و برای ادامه این تلاش بر خداوند توکل می کنم.
  دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین در ادامه گفت: من برای تحقق برابری بین شهروندان، برقراری عدالت در توزیع منابع ملی، و مشارکت مردم در اداره امور کشور تمام تلاش صلح آمیز خود را انجام خواهم داد.
  شیخ علی سلمان در بخش دیگری از این بیانیه خطاب به مردم کشورش گفت که به پیگیری خواسته های مشروع خود ادامه داده و به صلح آمیز بودن فعالیت هایشان پایبند باشند، زیرا خداوند آنها را یاری می کند و شکی نیست که خواسته های آنها مبنی بر زندگی آزادانه و کریمانه در سایه نظامی که همه مردم بر سر آن به توافق رسیده باشند، محقق خواهد شد.
  دادگاه بحرین روز گذشته سومین جلسه محاکمه شیخ علی سلمان را برگزار و بازداشت وی را تا 22 آوریل آینده (2 اردیبهشت) تمدید کرد.
  شیخ علی سلمان به علت حمایت از حقوق مشروع ملت بحرین در دستیابی به آزادی و عدالت در 28 دسامبر سال 2014 میلادی بازداشت شد و بازداشت وی علیرغم اعتراضات گسترده داخلی و بین المللی همچنان ادامه دارد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
44