جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72316
  تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 10:38
  تعداد بازدید : 600

  ادامه نقض حقوق بشر و خفقان شدید در بحرین

  سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارشی به ادامه نقض حقوق زندانیان سیاسی مخالف رژیم آل خلیفه در بحرین و تشدید محدودیت های اعمال شده از سوی رژیم علیه آنها اذعان کرده است.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه مراة البحرین، سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارشی تصریح کرده است که برخی زندانیان زندان "جو" در بحرین از دهم مارس تا کنون از هرگونه تماس با خانواده های خود محروم شده اند و مقامات بحرینی باید فورا به زندانیان اجازه دهند تا با خانواده های خود تماس تلفنی برقرار کنند و ملاقات با آنها از سرگرفته شود.
  در بیانیه این سازمان آمده است برخی زندانیان اعلام کرده اند از دهم مارس تاکنون نتوانسته اند با خانواده های خود تماس تلفنی برقرار کنند و پلیس و مسئولان زندان هم به آنها گفته اند اجازه ملاقاتی هم به آنها داده نمی شود. تعداد زندانیانی که رژیم بحرین، آنها را از ملاقاتی و تماس با خانواده هایشان محروم کرده اند به 80 نفر می رسد.
  "جو استورک" معاون مدیر بخش خاورمیانه و شمال آفریقا دیده بان حقوق بشر به نگرانی شدید خانواده های زندانیان و مانع تراشی رژیم بحرین در برابر تماس زندانیان با خانواده هایشان اذعان کرده و از رژیم خواسته است اجازه دهد فورا میان زندانیان و خانواده هایشان تماس برقرار شود.
  دیده بان حقوق بشر پیشتر از مقامات بحرینی خواسته بود درباره استفاده نیروهای امنیتی از زور و خشونت علیه زندانیان مخالف تحقیق کند.
  اخیرا نیروهای امنیتی با حمله به زندان جو، زندانیان مخالف آل خلیفه را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
49