جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72358
  تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 12:59
  تعداد بازدید : 618

  بیانیه کانون وکلای دادگستری مرکز درباره مذاکرات لوزان

  هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن سپاسگزاری از تلاش های ارزشمند هیات محترم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، موفقیت رویکرد دیپلماسی و تفوّق منطق گفت وگو بر جنگ سالاری را به ملت ایران تبریک گفت.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

  هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن سپاسگزاری از تلاش های ارزشمند هیات محترم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، موفقیت رویکرد دیپلماسی وتفوّق منطق گفت وگو بر جنگ سالاری، علیرغم شرایط بحرانی منطقه و تلاش گسترده مخالفان صلح را به جامعه جهانی و به طور خاص به ملت شریف ایران و مسئولان محترم کشور تبریک می گوید.

  جامعه وکالت با درک ماهیت مذاکره و شرایط دشوار حاکم بر آن، ذکر این نکته را لازم می داند که مذاکره میدان منطق و گفت وگو و چانه زنی است و نباید از مذاکره کنندگان توقع داشت که همه خواسته ها و ایده آل های یک طرف را به کرسی نشانند.

  در عین حال کانون وکلای دادگستری مرکز از مسئولان محترم نظام و هیات محترم مذاکره کننده انتظار دارد که با بهره گیری کامل از تمام توانمندی های کشور از جمله دانش حقوقی موجود در جامعه وکالت، در توافق نهایی برای تحقق حداکثری منافع ملی کشور از جمله رفع کامل تحریم های اقتصادی کوشش نمایند.

  هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز به تحقق این امر رجاء واثق داشته و آمادگی خود را برای همکاری در زمینه تنظیم اسناد حقوقی مرتبط اعلام می نماید.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
48