جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72363
  تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 13:33
  تعداد بازدید : 590

  از سوی معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه صورت گرفت

  تجلیل از آثار برگزیده فیلم فجر از منظر پیشگیری از وقوع جرم

  آثار برگزیده فیلم فجر از منظر پیشگیری از وقوع جرم از سوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه مورد تجلیل قرار گرفت.

  به گزارش میزان، مراسم تجلیل از برگزیدگان فیلم فجر از منظر پیشگیری از وقوع جرم عصر دیروز با حضور محمدباقر الفت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، قائم مقام و مدیران کل این معاونت برگزار شد.

  معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در این مراسم از دست اندکاران فیلم های «رخ دیوانه» ساخته ابوالحسن داودی، «عصر یخبندان» ساخته مصطفی کیایی، «خداحافظی طولانی» ساخته فرزاد موتمن ، «شیفت شب» ساخته نیکی کریمی، «کوچه بی نام» ساخته هاتف علیمردانی، «مرگ ماهی» ساخته روح الله حجازی و فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» ساخته وحید جلیلوند به عنوان فیلم های برتری که با برخی شاخص های این معاونت همخوانی داشتند تقدیر کرد.

  خانواده، خشونت، قانون، فضای مجازی، معضلات اجتماعی، ارزش های فرهنگی، تناسب با مبانی اعتقادی نظام جمهوری اسلامی ایران، تقویت باورهای مذهبی و اعتقادی با استفاده از شیوه های غیر مستقیم، ترویج سبک زندگی اسلامی، نفی سبک زندگی غربی، دعوت به مشارکت اجتماعی، اشاعه الگوهای مثبت رفتاری، زیبایی شناسی اثر، هشدار به انجام بزه های اجتماعی، صیانت از حریم خانواده، ترویج روحیه قانونپذیری، تقویت روحیه مسئولیت پذیری اجتماعی در راستای پیشگیری، ارائه شیوه های نو در مواجهه با معضلات اجتماعی، ایجاد امیدواری و خودباوری در جامعه و دارا بودن دیدگاه آینده پژوهی نسبت به مسایل اجتماعی از جمله شاخص های این معاونت است.

  به گزارش خبرنگار میزان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در این مراسم ضمن استماع خواسته های هنرمندان از این معاونت به بیان انتظارات خود از جامعه هنری در کاهش آسیب های اجتماعی پرداخت.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
75