جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72932
  تاریخ انتشار : 25 فروردین 1394 13:28
  تعداد بازدید : 632

  رئیس دادگستری یزد در گفت‌و‌گو با میزان:

  سیاست تشدید مبارزه با فساد اقتصادی برای همه حوزه ها لازم الاجراست

  رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: سیاست اعلامی معاون اول قوه قضاییه در زمینه تشدید مبارزه با فساد اقتصادی بدون تبعیض و برخورد با دانه درشت ها مربوط به یک حوزه قضایی خاص نبوده و برای همه حوزه های قضایی لازم الاجرا است.

  "محمدرضا حبیبی" در گفت و گو با میزان با اشاره برنامه قوه قضائیه در سال 94 در برخورد با مفسدین اقتصادی بخصوص دانه درشت ها اظهار کرد: برخورد با دانه درشت ها بدون تبعیض از سوی دستگاه قضا انجام می شود و عزم جدی دستگاه قضا نیز در برخورد با دانه درشت ها و مقابله با مفاسد اقتصادی است. 

  وی تصریح کرد: در استان یزد موارد فساد اقتصادی کلان و دانه درشت ها بسیار کمتر از نقاط دیگر است و در صورتی که مواردی در این زمینه وجود داشته باشد قطعا بدون اغماض با این افراد با شدت و قاطعیت برخورد خواهد شد. 

  حبیبی افزود: مردم خواستار اجرای عدالت و قانون در دستگاه قضایی هستند و اگر دستگاه قضا بخواهد تبعیضی در زمینه رسیدگی به پرونده های دانه درشت ها قائل شود، اعتماد عمومی سلب خواهد شد. 
  وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضا در تحقق و اجرای عدالت هیچ گونه تبعیضی قائل نبوده و با افراد به دور از تاثیرات سیاسی و جایگاه آنان بدون اغماض برخورد می کند. 

  حبیبی با بیان اینکه آرایی که در سال گذشته در زمینه مفاسد اقتصادی صادر شد نشان دهنده برخورد بدون تبعیض دستگاه قضا و اجرای عدالت است، تصریح کرد: سلامت و امنیت اقتصادی در جامعه دارای اهمیت است زیرا امنیت اقتصادی در پیشرفت و توسعه کشور نقش موثری دارد. 

  رئیس کل دادگستری استان یزد افزود: اجرای قانون برای همه یکسان است و گرایش های سیاسی و جایگاه افراد در اجرای عدالت هیچ تاثیری ندارد و دستگاه قضا بر اساس قانون با همه رفتار می کند. 

  این مقام قضایی افزود: سیاست اعلامی معاون اول قوه قضاییه در زمینه تشدید مبارزه با فساد اقتصادی بدون تبعیض و برخورد با دانه درشت ها مربوط به یک حوزه قضایی خاص نبوده و برای همه حوزه های قضایی لازم الاجرا است. 

  حبیبی در پایان گفت: مفسدان اقتصادی و دانه درشت ها باید بدانند که دستگاه قضا با شدت بیشتری نسبت به گذشته با آن ها مقابله و برخورد خواهد کرد زیرا از دیدگاه دستگاه قضا اجرای عدالت برای همه یکسان است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653532
اکنون :
109