جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72936
  تاریخ انتشار : 25 فروردین 1394 13:38
  تعداد بازدید : 495

  مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز به میزان خبرداد

  کمک 6 میلیاردی انجمن حمایت زندانیان به خانواده های بزه دیدگان / آزادی 240 زندانی مالی بدهکار

  مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از کمک 6 میلیارد و 75 میلیون ریالی به خانواده های بزه دیدگان در سال 93 خبرداد.

  «محسن نصیری» درگفت و گو با  میزان با اعلام این خبر افزود: درسال گذشته مبلغ 6 میلیارد و 75 میلیون ریال از محل صندوق بزه دیدگان وزارت دادگستری در اختیار انجمن حمایت زندانیان قرار گرفته است که 581 خانواده از این خدمات بهره مند شده اند.


  وی گفت: همچنین مبلغ 3 میلیارد و 900 میلیون تومان به 3500 زندانی و خانواده های آنان در سال 93 کمک شده است.

  مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در ادامه بیان کرد: 570 نفر از خانواده های زندانیان با توانمند سازی در مشاغل کسب و کار خانگی و موسسات مشغول به کار شده اند.

  محسن نصیری اضافه کرد: 240 زندانی مالی بدهکار که از سوی ستاد دیه واجد شرایط نبوده اند با کمک انجمن حمایت زندانیان از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشته اند.

  وی ادامه داد: در سال گذشته 2698 خانواده به کمیته امداد امام(ره)، سازمان بهزیستی و نهادهای حمایتی معرفی و تحت پوشش این مراکز قرار گرفته اند.

  مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز با بیان اینکه خانواده زندانیان از کمک های دولتی برخوردار نیستند و باتوجه به اینکه خانواده زندانی جزو عائله حکومت است افزود: ما از دولت انتظار داریم توجه خاصی را به این قشر از جامعه داشته باشند.

  مدیرعامل انجمن حمایت خانواده زندانیان با بیان اینکه حدود ۲۰۰ انجمن حمایت زندانیان در سطح کشور وجود دارد، تصریح کرد: باتوجه به جمعیت کیفری در سطح کشور یکصد هزار خانواده زندانی جزو جامعه و نیازمند هستند که بر اساس قابلیت و بضاعتی که انجمن دارد حدود ۲۵ هزار خانواده را تحت پوشش قرار داده و خدمات رسانی می کنند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
99