جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72997
  تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394 13:6
  تعداد بازدید : 603

  مبارزه با جرائم بین المللی محور نشست مقامات بیش از 40 کشور در آمریکا

  مقامات دولتی و روسای سازمان های غیردولتی آمریکا به عنوان بخشی از برنامه مهم تبادل نظر و اطلاعات درباره جرائم بین المللی با حدود 70 مقام امنیتی، اعمال قانون و مقام قضایی بین المللی که در واشنگتن حضور دارند، دیدار خواهند کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از سایت وزارت امور خارجه آمریکا، این مقامات آمریکایی و بین المللی درباره تهدیدهای مشترک نسبت به صلح بین المللی و امنیتی از جمله قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، امنیت مرزی، پولشویی، امنیت سایبری، قاچاق حیوان و تروریسم مذاکره خواهند کرد.

  ابتکارعمل موسوم به برنامه "به سوی جهانی امن تر" تبادل نظر میان مجریان قانون و کارشناسان امنیتی بین المللی با همتاهای آمریکایی شان را درخصوص مسائل مهم منافع مشترک در مبارزه با جرائم بین المللی از جمله حمایت از اجرای قانون، تاثیر مشارکت ها و شکست تروریسم تسهیل می کند.

  یکی از اولویت های سیاست خارجه آمریکا ایجاد همکاری جهانی علیه تروریسم به ویژه تروریسم خشونت آمیز و دیگر جرائم بین المللی است.

  شرکت کنندگان در این برنامه به دنبال دیدارهایشان در واشنگتن به شهرهای کوچک آمریکا سفر کرده تا درک مناسبی را از مسائل امنیتی و امنیت عمومی از جانب مقامات مجری قانون محلی و ایالتی، مقامات دولتی و ارائه دهندگان خدمات اجتماعی و کمک به قربانیان به دست آورند.

  این شرکت کنندگان در پایان برنامه سه هفته ای خود، «کنفرانس همکاری جهانی» را در نیویورک و در سالروز مبارزه با جرائم بین المللی برگزار خواهند کرد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28653258
اکنون :
35