جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 73054
  تاریخ انتشار : 27 فروردین 1394 11:7
  تعداد بازدید : 654

  معاون بین الملل ستاد حقوق بشر:

  فعالیت های کانون اصلاح و تربیت الگوی مناسبی برای ارائه به دنیا است

  کاظم غریب آبادی با حضور در کانون اصلاح و تربیت تهران گفت : فعالیت هایی که در کانون اصلاح و تربیت تهران انجام میشود در جهان بی نظیر است و هرچند زندانی شدن هر فردی بویژه کودکان مطلوب نیست اما کانون اصلاح و تربیت در حقیقت یک آموزشگاه برای یادگیری رفتارهای صحیح است.

  معاون بین الملل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت : امروز یکی از حوزه های مهم در موضوع حقوق بشر بحث کودکان است که خوشبختانه برنامه های اصلاحی و تربیتی که در اینجا اجرا میشود برگرفته از آموزه های ایرانی، اسلامی و بر اساس احترام به حقوق انسان ها بویژه کودکان شکل می گیرد.
  وی ضمن بازدید از بخش های مختلف کانون و گفتگو با مددجویان گفت : علیرغم اینکه کم و بیش از فعالیت های این مرکز اطلاع داشتم اما آنچه که امروز از نزدیک مشاهده شد بسیار فراتر از انتظار من بود و به جرات می گویم در هیچ کجای دنیا مشابه این مرکز یافت نمیشود که این الگوی مثبت و سازنده می تواند با معرفی دستاوردهای حاصله در تمامی جهان اجرا شود.
  معاون بین الملل ستاد حقوق بشر با اشاره به اقدامات ارزنده صورت گرفته از منظر حقوق بشر و کرامات انسانی در کانون اصلاح و تربیت گفت : سازمان زندان ها تعاملات خوبی در عرصه بین الملل دارد که بخشی از آن بازدید های متعددی است که از زندان های ایران توسط هیات های خارجی صورت می پذیرد.کلاس های آموزشی،کارگاه های حرفه آموزی،باشگاه ورزشی،مدرسه آموزش و پرورش،استخر سرپوشیده و خوابگاهها از جمله بخش هایی بود که مورد بازدید معاون بین الملل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه قرار گرفت.
  شایان ذکر است مدیر کانون اصلاح و تربیت تهران نیز در این بازدید به ارائه گزارش در خصوص وضعیت کانون، تعداد مددجویان و نحوه نگهداری آنها پرداخت.


  منبع خبر


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
27